English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Poszukiwanie partnerów

Poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   Następna

GREP Midi-Pyrénées poszukuje partnerów do projektu

18-01-2019

GREP Midi-Pyrénées (Groupe de Recherche pour l'Éducation et la Prospective, Occitanie, Francja) poszukuje partnerów zainteresowanych włączeniem się do swojej inicjatywy w ramach programu H2020 SwafS-16-2019. GREP wystąpi w roli lidera projektu

Szwedzka gmina Skellefteå szuka partnerów do projektu w ramach programu Erasmus KA2 VET (kształcenie i szkolenia zawodowe)

10-03-2017

Projekt ten ma na celu wsparcie pracowników w branży HR poprzez wypełnienie luk w zakresie kwalifikacji i kompetencji na rynku pracy. Do projektu poszukiwani są partnerzy z dobrymi praktykami i doświadczeniami w tematach takich jak: • współpraca z podmiotami zewnętrznymi i instytucjami kształcenia oraz szkolenia zawodowego, • rozwój integracyjnych strategii rekrutacyjnych, • strategie dostarczające kompetencji i umiejętności • wewnętrzne programy związane z kształceniem i szkoleniami zawodowymi dla nabycia podstawowych i zaawansowanych umiejętności, • nauczyciele jako pracodawcy.

Poszukiwani strategiczni partnerzy do projektu CREENY z Hiszpanii w ramach programu Erasmus+ K201

10-03-2017

Inicjatorem projektu jest CREENA (Centrum Zasobów dla Pedagogiki Specjalnej w Nawarze, Hiszpania) oraz od rządu Nawarry i koncentruje się na integracji edukacyjnej (wykrywaniu i rozpowszechnianiu innowacyjnych praktyk do wdrożenia w ośrodkach edukacyjnych, wśród uczniów w wieku 3-16 lat, które pozwalają poprawę jakości kształcenia). Projekt jest skierowany głównie do: • ośrodków doskonalenia nauczycieli, • szkół, • instytucji związanych z edukacją i innowacjami • wydziałów akademickich, gdzie prowadzone jest wstępne kształcenie nauczycieli. Termin upływa 29.03.2017 r.

Fundacja ARTos z Cypru poszukuje partnerów do projektu w ramach programu Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa Strategiczne – Edukacja Szkolna

10-03-2017

Projekt, pt.: Historia: Innowacyjne zabawki oparte na narzędziach edukacyjnych związanych z historią, ma na celu wprowadzenie innowacyjnych narzędzi edukacyjnych w oparciu o zabawki i ich ewolucję z ostatnich dwóch stuleci. Typy poszukiwanych partnerów: szkoły, eksperci w kreatywnym pisaniu, eksperci w badaniu rzeczywistości wirtualnej i powiększonej, historycy specjalizujący się w dziejach Europy XX w. (historii społecznej i edukacyjnej), socjologowie, organizacje zajmujące się uchodźcami.

Włoski region Kampania, poszukuje partnerów w ramach Europejskiego Programu Kreatywna Europa promowanego przez Fundację Amelia i Concetty Grassich.

08-03-2017

Tytuł projektu to Nowe Przestrzenie Dźwiękowe (New Sound Spaces). Termin zgłaszania się jako partnerzy mija 30.03.2017, termin składania wniosków 06.04.2017. Do projektu poszukiwane są głównie: • fundacje, stowarzyszenia kulturalne, • uniwersytety, • organy publiczne, • międzynarodowe stowarzyszenia, • europejskie teatry, • towarzystwa koncertowe, • lub inne osoby zainteresowane koncertem muzyki klasycznej wykonaniu młodych muzyków.

Rada Okręgu Hordaland z Norwegi poszukuje strategicznych partnerów do programu Erasmus+ VET (Kształcenie i Szkolenia Zawodowe)

08-03-2017

Temat projektu to: “Zrównoważony rozwój ośrodków miejskich z aktywnym kształceniem i szkoleniami zawodowymi”. Projekt jest skierowany głównie do: • właścicieli szkół średnich i zawodowych na szczeblu regionalnym lub lokalnym, • szkół/organizacji zawodowych, • organizacji odpowiedzialnych za kształcenie i szkolenia zawodowe, • lokalnych stowarzyszeń lub organizacji

Okręg Vaslui w Rumunii poszukuje partnerów do programu Erasmus+ KA2

03-03-2017

Rada Okręgu Vaslui, w ramach programu Erasmus+ 2017 "Akcja 2: Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk, partnerstwa strategicznego w dziedzinie kształcenia i szkolenia młodzieży", poszukuje potencjalnych partnerów z krajów UE , takich jak organy/instytucje publiczne, zapobiegającym działaniom wykluczającym i którzy są zainteresowani wdrożeniem tego typu projektu, skupiając się głównie na wymianie najlepszych praktyk i opracowywaniem instrumentów. Termin składania zgłoszeń mija 31 marca 2017 r.

Instytut Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego z Barcelony (IPACIM) poszukuje partnerów do programu LIFE+ or Creative Europe

23-02-2017

Projekt ten ma na celu promowanie wkładu niematerialnego dziedzictwa kulturowego w zrównoważony rozwój, zgodnie z konwencją UNESCO 2003 o ochronie niematerialnego dziedzictwa kulturowego oraz z celami zrównoważonego rozwoju ONZ. Zainteresowanych współpracą prosi się o kontakt z Instytutem.

WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU Z OSTRAVY (CZECHY) POSZUKUJE PARTNERÓW DO WSPÓŁPRACY W RAMACH PROGRAMU HORIZON 2020 (WORK PROGRAMME ENERGY)

22-02-2017

Uniwersytet jest zainteresowany współpracą w dziedzinie energii i energetyki (odnawialne źródła energii, pompy ciepła, system Off-GRID, Smart Grid).

FUNDACJA DIDACTICA Z HISZPANII, ZGŁASZA SIĘ DO PROJEKTÓW ERASMUS+ - AKCJA 2 - PARTNERSTWA STRATEGICZNE

22-02-2017

Fundacja DIDACTICA jest zainteresowana partnerstwem strategicznym na rzecz innowacyjnych metod nauczania. Organizacje działające w obszarze edukacji mające pomysł na projekt lub poszukujące partnerów proszone są o kontakt z Fundacją.

SIEĆ EDUKACYJNA ATHINA Z GRECJI, POSZUKUJE PARTNERA DO PROJEKTU W RAMACH PROGRAMU ERASMUS +.

22-02-2017

Realizacja projektu "Sieć na rzecz wiedzy i świadomości w zrównoważonym sektorze rolnym - KANSAS", ma przyczynić się do poprawy jakości i atrakcyjności kształcenia i szkolenia zawodowego i ustawicznego dla rolników i dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać się w tym obszarze.

Włoska organizacja pozarządowa GSI Italia poszukuje partnerów do projektu ERASMUS+, Key Action

14-01-2015

Gmina Bollnäs (Szwecja) poszukuje partnerów z Europy gotowych do przygotowania i realizacji projektu

13-01-2015

Gmina Bollnäs (Szwecja) poszukuje partnerów z Europy gotowych do przygotowania i realizacji projektu w ramach Programu Erasmus+, komponent: School mobility.

Czech Industry Group z Republiki Czeskiej poszukują partnerów do projektów międzynarodowych.

03-12-2014

Projekty przewidziane do realizacji w ramach międzynarodowych konsorcjów powinny być realizowane i finansowane z Programów Horyzont 2020, URBACT, Civitas Cities, Europe for Citizens, Central Europe.

Liceum zawodowe "Enzo Ferrari" (region Sycylia, Włochy) poszukuje partnerów do projektu międzynarodowego

04-11-2014

Liceum zawodowe "Enzo Ferrari" (region Sycylia, Włochy) poszukuje partnerów do projektu międzynarodowego przewidzianego do realizacji w ramach Programu Erasmus+ KA1.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo