English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Klub DPW

Szanowni Państwo,

Od początku działalności Domu Polski Wschodniej mieliśmy okazję aktywnie prezentować walory naszych Regionów poprzez organizację seminariów, wystaw, koncertów oraz spotkań z przedstawicielami instytucji Unii Europejskiej, urzędników administracji polskiej i zagranicznej pracujących w Brukseli.

Dzięki tym inicjatywom oraz codziennej pracy udało się nam poznać wielu z Was osobiście. Wielu z Was brało wspólnie z nami udział w organizowanych w siedzibie Domu Polski Wschodniej wydarzeniach.

Chcielibyśmy zachęcić Was do przyłączenia się do naszej wspólnej inicjatywy, jaką jest Klub Domu Polski Wschodniej. Nie ukrywamy, że szczególnie liczymy na osoby pochodzące z Regionów tworzących Dom Polski Wschodniej.

Klub Domu Polski Wschodniej ma na celu stworzenie wspólnej platformy integracji i wymiany informacji dla Polaków pracujących w instytucjach UE oraz polskiej administracji w Brukseli. Spotkania Klubu odbywałyby się przynajmniej dwa razy do roku, na których między innymi omawiane byłyby ważne tematy istotne z punktu widzenia Regionów Polski Wschodniej.

Z najwyższą satysfakcją informujemy, że Klub Domu Polski Wschodniej został objęty honorowym patronatem Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Belgii Pana Artura Orzechowskiego.


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo