English Polski
Logo Dom Polski Wschodniej

Biuletyn newsletter

Najnowsze informacje na Twojej skrzynce e-mail

Dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych Mapa strony mapa strony

Szukaj w serwisie

Kontakt Drukuj Dom Polski Wschodniej w Brukseli
This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

Główne
MENU


Wspólna obecność regionów Polski Wschodniej podczas VAKANZ 2019 w Luksemburgu

21-01-2019

W miniony weekend 18-20.01.2019 Dom Polski Wschodniej (DPW) w Brukseli uczestniczył w 28-mej edycji dorocznego Salonu Turystycznego VAKANZ 2019 na terenie pawilonów LUXEXPO w Luksemburgu.

 
Fitcation (Fit+Vacation) - to temat tegorocznych targów, do którego znakomicie pasowały oferty zarówno GreenVelo jak i turystyki leczniczej oraz agroturystyki regionów Polski Wschodniej przedstawione na stoisku zorganizowanym wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną, Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, Miastem Kraków oraz Domem Polski Wschodniej w Brukseli. Przy obsłudze stoiska DPW wspierała nas Anna Amaya Garstka, polska studentka z Manchesteru.
 
Dzięki tej obecności odwiedzający mogli się zapoznać z walorami turystycznymi Warmii i Mazur, Podlasia, Lubelszczyzny, Roztocza, Podkarpacia, Gór Świętokrzyskich, Ziemi Sandomierskiej, Ponidzia oraz Krakowa, regionów oferujących aktywny wypoczynek dla wszystkich grup wiekowychturystów w połączeniu z atrakcjami kulturalnymi, sportowymi i pro-zdrowotnymi dostępnymi o każdej porze roku.
 
Przez trzy dni promowaliśmy regiony Polski Wschodniej wśród ponad 30000 odwiedzających. Znaleźliśmy się tym sam wśród 230 wystawców z całego świata.
 


WSTECZ

copyright © by Dom Polski Wschodniej w Brukseli
All rigths reserved

Projekt i wykonanie Artneo.pl Artneo